Drony na uwięzi – LiveSky Hoverfly Technologies

Systemy LiveSky są w pełni autonomiczne, bezpieczne (obraz wideo, komunikacja i inne dane są przekazywane drogą przewodową), w pełni operacyjne w każdych warunkach pogodowych i nie wymagają umiejętności pilotażu. 

Wraz z amerykańskim partnerem XFed Global Logistics LLC oferujemy systemy LiveSky – bezzałogowych statków powietrznych na uwięzi – dedykowane do ochrony granic i infrastruktury krytycznej. Systemy LiveSky Hoverfly Technologies zostały zaprojektowane i wyprodukowane w USA. 

Najnowsza piąta generacja LiveSky SecurePlus System jest najbardziej wydajnym i elastycznym systemem bezzałogowych statków powietrznych dostępnych na rynku. System standardowo wyposażony jest w czujniki EO/IR, MPU-5 Mobile Ad-hoc Network (MANET). Dodatkowo może być rozszerzony o inne funkcjonalności. 

Systemy LiveSky są używane w rzeczywistych warunkach terenowych od roku 2016 i mają za sobą ponad 1000 godzin nieprzerwanych lotów w powietrzu. Użytkownikami systemów LiveSky są obecnie m.in. US Army oraz Fire Department of New York City (FDNY).

 

http://xfed-llc.com/

kontakt

ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa


15303 Huebner Road, Building 3 San Antonio, Texas USA 78248