System Zarządzania i Monitoringu IoT

Opracowane przez nas rozwiązanie wykorzystywane jest do zdalnego zarządzania i monitorowania urządzeń zgodnie z koncepcjami SmartCity i IoT. Zastosowanie licencjonowanych pasm radiowych oraz specyficznego systemu szyfrowania danych gwarantują niezawodne i bezpieczne przesyłanie informacji w ramach systemu. SZMIoT umożliwia naszym klientom między innymi: monitorowanie stanu urządzeń technicznych i elektrycznych, zdalną rekonfigurację parametrów pracy, ewidencję, określenie położenia geograficznego urządzenia oraz wiele innych. Sterowanie odbywa się poprzez graficzny interfejs użytkownika (dostępny jako strona www) obsługujący mapy, rejestry jak również syntetyczne wskaźniki zgodne z wymaganiami poszczególnych klientów (np. obliczenia efektywności, koszty eksploatacji, awaryjność itp.). 

SecurePhone

SecurePhone przez zastosowanie obudowy/nakładki na dedykowane modele smartfonów oraz dedykowanego rozwiązania informatycznego pozwoli na bezpieczne prowadzenie rozmów i komunikacji między użytkownikami Bezpiecznej Sieci Mobilnej. Projekt w trakcie realizacji.

OBD IoT (On-Board Diagnostics Internet of Things)

Praktyczne rozwiązanie pozwalające na samodiagnostykę pojazdów i zarządzanie flotą. Daje możliwość dostępu do danych dotyczących stanu pojazdu i jego poszczególnych układów (np. odczytanie kodów błędów DTC). Umożliwia m.in. wysyłanie alarmów w przypadku awarii lub kolizji, monitoruje lokalizację i bieżący stan techniczno-eksploatacyjny pojazdu, ocenę stylu jazdy kierowcy w zakresie bezpieczeństwa drogowego.

Innowacje dla Rolnictwa

Na zamówienie spółki Farm Innovations Sp. z o. o. zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy urządzenie służące do pomiaru i monitorowania funkcji życiowych krów. Urządzenie umożliwia zdalny monitoring zwierzęcia w stadzie w czasie rzeczywistym lub na żądanie oraz analizę stanu zdrowia. 

kontakt

ul. Gottlieba Daimlera 2, 02-460 Warszawa


15303 Huebner Road, Building 3 San Antonio, Texas USA 78248